KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13603134
nr 1360 3134
Ã…ke Plantin
(1898-1987), Sverige
Akvarell, Vinterkust. Signerad, 45x40 cm
Åke Plantin, svensk bildkonstnär född 1898 i Västerås, död 1987.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 november 2020
kl 18:21:54
16/11 11:45:53
Ã…ke Plantin
Läs mer om Ã…ke Plantin